Advert Center - e-rzeczywistość tworzona z pasją!

Kontakt Oferta Nasi klienci O firmie Portfolio

Firma Advert Center powstała w 2007 r. w ramach Projektu "Trampolina do Biznesu " - ZPORR 2.5 "Promocja Przedsiębiorczości" organizowanego przez OTS "Wolna Przedsiębiorczość". Od tamtego czasu nieprzerwanie świadczymy usługi z zakresu tworzenia stron www, websoftware i webmarketingu.

Nie boimy się wyzwań, ponieważ to one doskonalą nas w każdym calu. Podejmując się zlecenia np. stworzenia strony www stawiamy nacisk przede wszystkim na jakość bo to ona jest naszą wizytówką. Nie będziemy pisać o ilości zadowolonych klientów w Polsce i za granicą bowiem napisać można przecież wszystko. Nie będziemy również zachęcać do zapoznania się z naszą całą ofertą. Jedynie podkreślimy fakt, iż diabeł tkwi w szczegółach a te z kolei składają się na całość.

Tworzenie stron www jest naszą pasją dlatego też ciekawość i otwartość na nowe rozwiązania sprawia, że mamy szansę stać się unikalni w czasie, gdy powielanie pomysłów stało się już standardem.

Jako centrum reklamy oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu tworzenia stron www, marketingu, optymalizacji i pozycjonowania już istniejących serwisów. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi z zakresu desktop publishing oraz identyfikacji wizualnej.

Advert Center tworzy młody i wykwalifikowany zespół grafików, programistów, e-marketerów i pozycjonerów, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali pracując przez lata jako freelancerzy i podwykonawcy dla wielu firm. Dzięki praktyce jaką zdobyliśmy uczestnicząc nie tylko podczas tworzenia stron www, jesteśmy w stanie realizować zlecenia w obrębie całego kraju bez względu na odległość dzielącą nas z klientem. Naszym głównym celem jest, aby jakość świadczonych usług była na najwyższym poziomie a czas ich realizacji jak najkrótszy!

Tak więc to co nas wyróżnia na tle innych firm to doświadczenie. Pracując jako podwykonawcy dla wielu agencji w Polsce i za granicą zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności "szlifując się" jak diamenty, by dziś móc zaoferować Państwu usługi z piekła rodem.

Realizując Państwa marzenia, realizujemy również swoje co sprawia, że każdy projekt jest dla nas ważny i stajemy się jego osnową.

Nie będziemy więc podkreślać faktu, iż jesteśmy grupą profesionalistów połączonych jedną misją tworzenia... Tworzenia prostszego jutra.